Ramissio Water

RAMWAT
  • -685,00 Kč

Ramissio Water je nový produkt z edice Elementů. Svým speciálním složením působí jako elixír pro podporu přirozené krásy zevnitř, má tzv. ANTI AGING efekt. Obsahuje unikátní hydrolyzovaný mořský kolagen. Podobně jako voda patří kolagen mezi základní stavební jednotky lidského těla a je důležitý pro výživu kůže, kostí, vlasů, cév a nehtů. Naše tělo si umí kolagen vytvořit samo na rozdíl např. od vitamínu C. S přibývajícím věkem však jeho produkce slábne a je víc než vhodné jej doplnit.

Balení: 100 g obsahuje celkem 20 dávek

Příchuť: Pomeranč

Země původu: USA

Typ: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Minimální trvanlivost: 05/05/21


599,00 Kč
Vč. DPH
1 284,00 Kč Ušetříte 685,00 Kč na balení
Počet
Vyprodáno

Prášková forma je lehká a je vhodná i na cesty. Můžete tak mít tento produkt stále při ruce. Není potřeba používat konzervanty ani stabilizátory, protože usušené látky spolu navzájem nereagují a udržují si stabilní kvalitu po celou dobu užívání.

Denní dávka Ramissio Water – 5g obsahuje 3000 mg kolagenu.

Ramissio Water obsahuje mimo kolagen řadu dalších vitamínů a drahocenných prvků, které mají blahodárné účinky na organizmus. Tento produkt proto nelze srovnávat s tekutou verzí Royal.

Ramissio Water obsahuje několik základních složek:

Unikátní hydrolyzovaný mořský kolagen.

Získává se z kůže ryb při jejich zpracování.

Koenzym Q10 L

Látka, která dokáže zabezpečit energii pro každou buňku našeho těla. Množství tohoto koenzymu v organismu se s věkem stále rapidně snižuje, stejně jako množství kyseliny hyaluronové.

Bromelain

Tento enzym z ananasu je další účinnou složkou.

Celý produkt je obohacen o komplex minerálů a vitamínů. Má lahodnou pomerančovou příchuť. Pro dosažení kýženého efektu je vhodné dlouhodobé užívání minimálně po dobu tří měsíců. 

Doporučená denní dávka:

5g (1 čajová lžička) 

Příprava:

Rozmíchejte 5g (1 čajovou lžičku) výrobku ve studené či vlažné vodě a užívejte ideálně půl hodiny před jídlem, nebo dvě hodiny po jídle.

Složení:

Rybí kolagen 3000mg, glukosamin sulfát 167mg, chondroitin sulfát 100mg, kyselina hyaluronová 40mg, vitamin C 40mg, bromelainový extrakt 33mg, koenzym Q10 33mg, L-glutathion redukovaný 17mg, resveratrol 17mg, niacinamid B3 7mg, vitamin E 7mg, beta-karoten 5mg, zinek 5mg, biotin 1667mcg, selen 50mcg, jód 50mcg, vitamin D3 3mcg. Neaktivní látky: bezvodá kyselina citrónová, dextróza, mikrokrystalická celulóza, přírodní pomerančová příchuť, oxid křemičitý, sorbitol, sukralóza. Formule proti stárnutí pleti, může obsahovat stopy pšenice (ale produkt je bezlepkový).

nutrition fact ramissio water

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Upozornění: Nevhodné při současném užívání léčivých přípravků proti srážlivosti krve, např. Warfarin. Nevhodné pro osoby citlivé na rybí bílkoviny, korýše, Bromelain – enzym z ananasu. Může obsahovat stopy pšenice (ale produkt je bezlepkový).

16 dalších ve stejné kategorii:

Zákazníky před vámi zaujalo také: