MedPharma Glukosamin sulfát (chondroitin, MSM, kurkuma) KLOUBY 67 tablet

MedPharma
MedPh66
  • -17,00 Kč

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí. Obohaceno o extrakt kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) a vitamin C.

Balení: 67 tablet

Typ: Doplněk stravy. Není náhradou vyvážené a pestré stravy.

Minimální trvanlivost: 30.12.22


269,00 Kč
Vč. DPH
286,00 Kč Ušetříte 17,00 Kč na balení
Počet
IHNED k expedici
Obvykle zítra u Vás Objednávky odeslané do 9:00 jsou obvykle do druhého pracovního dne u vás

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek.

Výživové hodnoty:

Hmotnost/1 tbl.RHP*/1 tbl.
GLUKOSAMIN SULFÁT 2 KCI 500,0 mg –**
CHONDROITIN SULFÁT 400,0 mg –**
MSM (metylsulfonylmetan) 300,0 mg –**
BOSWELLIA SERRATA
(extrakt standardizovaný na 60% boswellových kyselin)
25,0 mg –**
KURKUMA DLOUHÁ extrakt 25,0 mg –**
VITAMIN C 15,0 mg 18,75 %

* referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Složení:

glukosamin sulfát 2KCl, chondroitin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan), plnidla (mikrokrystalická celulóza, uhličitan vápenatý), protispékavé látky (kroskarmelóza sodná, dioxid křemičitý, stearan hořečnatý, talek), povidon K30, kurkuma dlouhá (extrakt z kořene s 95% obsahem kurkuminoidů, Curcuma longa), stabilizátory (hypromelóza, karboxymetylcelulóza), lešticí látka (poly-vinylalkohol), kadidlovník pilovitý (extrakt 5:1 z pryskyřice, Boswellia serrata) s 60% obsahem boswellových kyselin, L-askorbová kyselina, barviva (dioxid titaničitý, oxid železa žlutý), zvlhčovadla (polyvinylalkohol, kyselina L-vinná), povidon K90, polydextróza..

Doporučené dávkování:

Dospělí 3× denně 1 tableta, děti od 12 let 1× denně 1 tableta, tablety je možno půlit nebo drtit. Užívejte nejlépe po jídle. Doporučená délka užívání je minimálně 3 měsíce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C!

4 dalších ve stejné kategorii:

Zákazníky před vámi zaujalo také: