MedPharma Prostata formula 67 tablet

MedPharma
MedPh17

Komplex Prostata Formula obsahuje řadu vitamínů, přírodní extrakty z bylin, křemík, květní pyl, zinek, beta karoten, sibiřský žen-šen nebo prášek ze semínek dýně a další důležité látky pro mužské zdraví.

Balení: 60 + 7 tablet

Typ: Doplněk stravy. Není náhradou vyvážené a pestré stravy.


194,00 Kč
Vč. DPH
Počet
IHNED k expedici
Obvykle zítra u Vás Objednávky odeslané do 9:00 jsou obvykle do druhého pracovního dne u vás

Prostata Formula je komplex důležitých látek, minerálů a vitamínů, které vám pomohou bojovat s vašimi potížemi. Přípravek Prostata Formula obsahuje důležité látky jako je výtažek ze saw palmetto, výtažek z listů kopřivy, L-glycin, ale i řadu vitaminů, mezi které patří například vitaminy E a B6. Komplex Prostata Formula obsahuje křemík, květní pyl, zinek, beta karoten, sibiřský žen-šen nebo prášek ze semínek dýně a další důležité látky.

Potíže s prostatou postihují všechny muže, především se s nimi setkávají po padesátce. Mezi projevy potíží s prostatou patří nepříjemné pocity při močení, bolest v podbřišku, náhlá potřeba močení nebo problémy s vyprazdňováním. Daleko vážnější stavy ale představují záněty nebo rakovina. Aby muži tato rizika minimalizovali, měli by chodit na pravidelné prohlídky k lékaři.

Pokud chcete udělat něco pro svoji prostatu, vyzkoušejte Prostata Formula od výrobce MedPharma. Můžete s ním začít i v případě, že potíže už nastoupily.

Výživové hodnoty:

Obsah 1 tablety Hmotnost/1 tbl. RHP*/1 tbl.
Saw Palmetto 187,5 mg –**
Dýně (prášek ze semen) 50,0 mg
Kopřiva (list) 50,0 mg
L-alanin 50,0 mg
L-glycin 50,0 mg
Kyselina L-glutamová 50,0 mg
Sibiřský ženšen 25,0 mg
Pygeum africanum (slívoň africká) 15,0 mg
Zinek 15,0 mg 150,0 %
Květní pyl 10,0 mg
Vitamín E 4,0 mg 33,3 %
Lykopen 3,0 mg
Vitamín B6 3,0 mg 214,3 %
Beta karoten 1,5 mg
Selen 30,0 µg 54,4 %
*referenční hodnota příjmu
**RHP není stanovena

Složení:

Plnidlo (fosforečnan divápenatý), serenoa plazivá/saw palmetto extrakt (Serenoa repens), emulgátor (celulóza), kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), kyselina L-glutamová, L-alanin, L-glycin, prášek z dýňových semen (Curcubita pepo), stabilizátor (kroskarmelóza sodná), sibiřský žen-šen (Eleutherococcus senticosus), oxid zinečnatý (zinek), slivoň africká (Pygeum africanum), zvlhčovadla (stearan hořečnatý, kyselina stearová), stabilizátor (hypromelóza), květní pyl, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), protispékavá látka (dioxid křemičitý), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), beta karoten, lykopen, selenan sodný (selen).

Doporučené dávkování:

1 tableta denně

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

1 další ve stejné kategorii:

Zákazníky před vámi zaujalo také: