Ramissio Fire

Ramissio
RAMFIR

Element ohně dodává aktivní energii, posiluje tělo i mysl. Jestliže Vás čeká dlouhý den, zkouška nebo máte několik posledních hodin na odevzdání práce, sáhněte po FIRE! Fire je přírodní extrakt z guarany, ženšenu, acai, zeleného čaje, goji a mnoha dalších účinných látek. Díky povzbudivým účinkům kofeinu a Hydra 4G, které jsou v produktu obsaženy je vhodný konzumovat ráno a v průběhu dne. Dá se využít i jako spalovač tuků díky Karnitinu. 

Balení: 100 g obsahuje celkem 20 dávek

Příchuť: Moka káva

Země původu: USA

Typ: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.


984,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Vyprodáno

Ramissio Fire obsahuje několik základních složek:

Maca

Je jednou z nejkomplexnějších peruánských rostlin pro celkovou vitalitu organismu.

Extrakt z Goji

Kustovnice je keř s krásnými oranžovými plody rostoucí především na území Číny a Mongolska. Sladké bobule dozrávající od července do října jsou výjimečně bohaté na antioxidanty, jako například vitamín A, C a hořčík.

Hydra 4G

Obsahuje vápník, hořčík, draslík Funguje na bázi molekulárního vodíku a je nejmenší, nejjednodušší a nejdůležitější prvek s nejmenší molekulou. Má silné zásadité vlastnosti a řadí se mezi antioxidanty.

Acai

Kouzlo rostliny Acai objevili už domorodci Amazonských kmenů. Tyto bobule v určitých obdobích roku tvořily významnou část jídelníčku. Obsahuje například 10x více antioxidantů než mají hrozny.

Ženšen pravý korejský

Již několik staletí je využíván v Číně pro jeho blahodárné vlastnosti, pro podporu vitality a dlouhověkosti.

Guarana

Přírodní zdroj energie na několik hodin. Pomocník v boji s nadbytečnými kilogramy. To je brazilská liána, kterou nalezneme snad ve všech energii dobíjejících nápojích.

Olej z brutnákových semen

Je doplněk stravy bohatý na esenciální mastné kyseliny.

Karnitin

Zlepšuje transport mastných kyselin do mitochondrií, kde dochází k jejich "spalování" a přeměně na energii. Touto nepřímou cestou funguje jako spalovač tuku. 

Doporučená denní dávka:

1 denní dávka = 5g (1 čajová lžička)

Příprava:

Rozmíchejte 5g (1 čajovou lžičku) výrobku ve studené či vlažné vodě a užívejte ideálně půl hodiny před jídlem, nebo dvě hodiny po jídle.

Složení:

Extrakt z guarany 550mg, Hydra 4G 500mg, L-karnitin tartrát 500mg, acai koncentrát 450mg, ženšen pravý korejský 450mg, D-ribóza 300mg, goji extrakt 300mg, extrakt z cocoa, maca kořen 200mg, extrakt z brutnáku 120mg, extrakt ze zeleného čaje 100mg, extrakt z černého pepře 5mg. Neaktivní látky: bezvodá kyselina citrónová, kolombijská káva - 100% arabica, dextróza, mikrokrystalická celulóza, přírodní příchuť mocha kávy, organický třtinový cukr, oxid křemičitý, sorbitol. Energetická zahřívací směs, alergeny neznámé.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Vzhledem k obsaženému kofeinu, není vhodné pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby přecitlivělé na kofein, či stimulanty. Nedoporučuje se užívat před spaním. Nevhodné pro osoby citlivé na stimulant, např. kofein.

Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu. 

16 dalších ve stejné kategorii:

Zákazníky před vámi zaujalo také: