Ecosoft filtr pro filtrační konvice Dewberry

Ecosoft
ECO020

Originální náhradní filtr pro filtrační konvice Ecosoft Dewberry a Dewberry. Pětistupňová filtrace - nejlepší volba pro českou tvrdou vodu s obsahem železa a organických látek. 

Upozornění: Pouze pro nový typ konvic Ecosoft (a) Dewberry s EU nálevkou se závitem dole!


169,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Vyprodáno

Určení náhradního filtru, typ filtrace a filtrační výkon

Filtrační patrona pro komplexní čištění pitné vody z vodovodu. Doporučuje se pro použití ve všech filtračních konvic Ecosoft (a) Dewberry.

5-stupňová filtrace vody

Celý proces filtrování vody se skládá z předfiltrace, při níž se nečistoty nedostanou skrze jemné sítko, a následné filtrace. Dostatečnou rychlost filtrace zaručuje průtokový filtr a o výslednou absenci chloru, tvrdosti, slanosti, železa, mědi, hořčíku a bakterií se stará materiál Ecomix a impregnace stříbrem.

  • Odstranění mechanických nečistot.
  • Odstranění chloru a organických látek těžkých kovů a železa.
  • Odstranění organických sloučeniny, které způsobují žluté zbarvení vody.
  • Změkčení a odstranění vápenatých a hořečnatých solí.
  • Korekce chuti, barvy a vůně vody

Filtrační patrona splňuje všechny hygienické požadavky a její životnost neustále sleduje chytrý mikroprocesor Cartridge Lifetime Monitor, který přesně zachycuje objem přefiltrované vody a nepovolí překročení kapacity (pouze u konvic Dewberry vybavených CLM).

Výhody vyměnitelné filtrační patrony

Filtrační kazeta je vyrobená unikátní technologií speciálně pro středoevropskou vodu z kohoutku. Odstraňuje stopové nečistoty, ale také zásadně zlepšuje kvalitu a složení vaší kohoutkové vody. Přináší skvělý poměr ceny a výkonu - cena 1 litru vody upravené touto filtrační kazetou je zlomkem ceny balené vody.

Patrona se velmi snadno instaluje šroubováním.

Upozornění

Pouze pro nový typ konvic Dewberry se závitem dole. Ujistěte se, že máte filtrační konvici s nálevkou EU. Nové filtry Dewberry EU mají závit dole, staré filtry měli závit nahoře.

Stupeň vyčištění vody závisí na kvalitě vaší pitné vody a může se lišit v průběhu používání. Nikdy nepoužívejte vyměnitelné kazety déle než je doporučeno. V každém případě je filtrační kazetu třeba vyměnit nejméně 1 krát za 3 měsíce.

Před prvním použitím vylejte dvě konvice přefiltrované vody do kanalizace. Filtr je určen pouze k filtraci studené vody.

4 dalších ve stejné kategorii:

Zákazníky před vámi zaujalo také: