MedPharma OrthoHerba® gel – MSM, glukosamin sulfát, boswellie 150 ml

MedPharma
MedPh128

Vlastní, originální receptura je speciálně vyvinutým komplexem 10 aktivních látek s vysokým obsahem MSM, glukosamin sulfátu, boswellie a dalších extraktů z rostlin či bylin jako je např. harpago, kostival, meduňka aj. Zajišťuje aktivní péči o pokožku v oblasti namáhaných, bolavých a unavených kloubů, páteře, šlach a svalů. 

Balení: 150 ml


99,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Vyprodáno

OrthoHerba gel je vhodný pro aplikaci na pokožku i v oblasti bolavých kloubů či kloubů postižených artrózou. Lehce se roztírá, rychle se vstřebává a má příjemný chladivý efekt.

Způsob použití:

2–3× denně vmasírujte přiměřené množství gelu do kůže v oblasti kloubů a páteře.

Informace pro alergiky: Bez parfémů a barviv.

Složení:

Ingredients: Aqua, Alcohol Denat., Sodium Acrylates Copolymer, Dimethyl Sulfone, Glucosamine Sulfate, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Boswellia Serrata Extract, Menthol, Symphytum Officinale Root Extract, Glycerin, Melissa Officinalis Stem Extract, Juniperus Communis Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Lecithin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, D-Limonene.

Upozornění:

Přípravek je určený pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte na porušenou pokožku (oděrky, otevřené rány). Zabraňte kontaktu s oční sliznicí. Není vhodné pro děti a osoby mladší 18 let.

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě od +5 do +25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

3 dalších ve stejné kategorii: