EPPS Fat Burner guiet přírodní spalovač tuků

EPPS
EEPS01
 • -119,00 Kč

Fat Burner guiet je přírodní thermogenní extrémně silný spalovač tuků.

Spalujte tuky efektivně. S pomocí přírody jsme pro vás vytvořili doplněk stravy, který vám pomůže k cestě za vysněnou postavou. Účinná kombinace zázvoru, zeleného čaje, guarany a zelené kávy je přesně to, co vám v boji proti nadbytečným kilogramům chybělo.

Obsah: 60 tablet 

Minimální trvanlivost do: 10/2020!


250,00 Kč
S DPH
369,00 Kč Ušetříte 119,00 Kč na kusu!
Počet
IHNED k expedici
Obvykle zítra u Vás Objednávky odeslané do 14:00 jsou obvykle do druhého pracovního dne u vás

 • Výrobky osvědčených výrobců se všemi certifikáty Výrobky osvědčených výrobců se všemi certifikáty
 • 92 % balíčků expedujeme nejpozději druhý den 92 % balíčků expedujeme nejpozději druhý den
 • Vždy máte 14 dnů na odstoupení od smlouvy Vždy máte 14 dnů na odstoupení od smlouvy

Proč FAT BURNER quiet?

 • Podporuje trávení
 • Spaluje tuky
 • Urychluje metabolismus
 • Snižuje tělesnou hmotnost
 • Působí i jako prevence před ukládáním tuků

Stejně jako u dalších spalovačů se výsledky dostaví až po delší době pravidelného užívání.

Obsah aktivních látek:

Vybrali jsme z přírody ty nejúčinnější látky pro efektivní spalování tuků a správnou funkci metabolismu.

Závor v boji za imunitu i štíhlou postavu

Zázvor je všestranný pomocník, který působí proti nevolnostem, posiluje imunitu a funguje jako účinná podpora při hubnutí. V čem spočívá jeho účinek? Zázvor zahřívá organismus, a tím zrychluje funkci metabolismu – pro vás to znamená efektivnější spalování tuků. Kromě toho pozitivně působí na krevní oběh a snižuje cholesterol v krvi.

Zelený čaj - energie na správných místech

Ne nadarmo se zelenému čaji přezdívá elixír života. Zahání stres, který často bývá příčinou nadbytečných kil a obsahuje velké množství antioxidantů, které chrání naše buňky před volnými radikály. Nachází se v něm také polyfenoly, které podporují produkci noradrenalinu a rychlejší spalování tuků. A co víc, díky zelenému čaji snadněji odoláte všem sladkým lákadlům – tlumí totiž chuť na sladké. Navíc prokrvuje tkáně, a tím zlepšuje koncentraci i fyzickou výkonnost.

Zelená káva – zázrak v odbourávání tuků

Není káva jako káva. Nepražená káva je jako stvořená pro hubnutí. Obsahuje totiž kofein a kyselinu chlorogenovou – silnou dvojku, díky které je hubnutí jednodušší než kdy předtím. Kyselina chlorogenová působí na pokles hladiny krevního cukru, který tělo kompenzuje odbouráváním tuků. Kofeinu je v zelené kávě více než v pražené. Pomůže vám tedy nejen při snižování hmotnosti, ale nabije vás spoustou energie, kterou můžete uplatnit třeba při cvičení.

Guarana – poklad z Amazonie

Myslíte neustále na to, co dobrého byste spořádali? Právě guarana vám pomůže překonat nezadržitelnou chuť k jídlu. Navíc obsahuje až čtyřikrát více kofeinu než káva, takže vám dodá energii a zároveň podpoří úbytek tukových zásob. Zajišťuje také rovnoměrné vstřebávání kofeinu do těla. Prodlužuje tak jeho účinek a povzbuzuje tělo k rychlejší látkové výměně i lepšímu trávení.

Kofein

Studie O kofeinu, který je nedílnou součástí většiny spalovačů, toho bylo napsáno hodně. Jak mezi všemi informacemi poznat, co je pravda? Pátrejte ve vědeckých studiích. Abychom vám ušetřili práci, pár jsme jich pro vás vybrali. Studie z roku 1990 potvrzuje vliv kofeinu na zrychlení metabolismu. Další se zabývá termogenezí a potvrzuje, že kofein podporuje rychlejší spalování kalorií. Příznivé účinky na hubnutí uznává i studie z roku 2006, která se zabývá vlivem kofeinu na zvyšování anaerobního výkonu a svalové vytrvalosti, které mají vliv na efektivnější spalování.

Složení 1 tobolky

Extrakt zázvor NLT 10%, gingerol 150mg, Extrakt zelený čaj D 50%, 100mg, Extrakt zelená káva D 50% 100mg, Extrakt Guarana D 10% 100mg

Doporučené dávkování

Chcete účinně podpořit spalování tuků? Dejte si 2x denně 1 tobolku během jídla a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Kontraindikace

Spalovačům tuku se vyhněte při:

 • Zvýšené činnosti štítné žlázy
 • Srdečních onemocněních
 • Astmatu

Všeobecná upozornění

Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Pokud užíváte volně prodejné léky a léky na recept nebo trpíte nějakým onemocněním, konzultujte s lékařem.

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: