Ramissio Goji 500 ml

Ramissio
RAGO500

100% organická šťáva z ovoce Goji.

Kustovnice je keř s krásnými oranžovými plody rostoucí především na území Číny a Mongolska. Sladké bobule dozrávající od července do října. Jsou výjimečně bohaté na antioxidanty, jako například vitamín A, C a hořčík. 

Objem: 500 ml

Země původu: Čína

Typ: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.


629,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Vyprodáno

Nejproslulejší a nejkvalitnější plantáže goji leží v provincii Ningxia, na úpatích pohoří Helan tyčícího se nad městem Yinchuan. Na první pohled nehostinný kraj poskytuje díky mimořádně bohaté půdě na minerály ideální podmínky pro pěstování kustovnice, která zde pak dosahuje nejvyšší kvality na světe. Právě z Ningxie pochází i naše šťáva.

Koncentrace výživných látek v ovoci Goji je tak vysoká, že 25 ml šťávy z těchto bobulí spolehlivě pokryje denní dávku potřebných látek každého z nás.

Vápník, hořčík, železo, vitamín A, C a další účinné látky obsažené v plodech goji pozitivně ovlivní váš životní styl:

Hořčík - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Vitamín C - přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem, dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a kůže

Železo - přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu

Vitamín A - přispívá k udržení normálního stavu zraku

Přinášíme vám čistý koncentrát z plodů goji, který je bez konzervantů, umělých barviv či jakýchkoli jiných chemických přísad. Koncentrát je balen přímo v Číně, je plněn v ochranné atmosféře a není pasterizován.

Složení:

100% goji ovocná šťáva

Doporučené dávkování:

25 ml denně, 1 láhev Goji Ramissio obsahuje cca 20 denních dávek. Doporučujeme nekonzumovat přímo z láhve s ohledem na riziko znehodnocení obsahu.

Nutriční hodnoty (na 100 g výrobku):

Energetická hodnota 232 kJ / 55 kcal
Tuky 0,3 g
z toho
- nasycené mastné kyseliny 0,12 g
- mononenasycené mastné kyseliny 0,08 g
- polynenasycené mastné kyseliny 0,10 g
Sacharidy 10,1 g
- z toho cukry 9,5 g
Bílkoviny 2,9 g
Sůl 0,14 g

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem.

16 dalších ve stejné kategorii:

Zákazníky před vámi zaujalo také: