Votamax Performance Epigenetic Complex 60 kapslí

Performance

Komplex prokazatelně nejsilnějších antioxidantů, který příznivě působí proti zánětlivým reakcím (kurkumin). Zároveň příznivě působí proti zvýšené střevní propustnosti (kurkumin). Lze doporučit všem jedincům zaměřeným na zvyšování imunity a hledajícím cestu, jak účinně tlumit záněty. Epigenetic je vhodný zejména v případech, kdy chcete kromě potlačení symptomů také vyřešit příčinu problémů.

Balení: 60 kapslí

Typ: Doplněk stravy. Není náhradou vyvážené a pestré stravy.


699,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Očekáváme novou dodávku - termín dodání se může prodloužit
Obvykle zítra u Vás POZOR - výrobek není skladem! Objednávku můžeme expedovat nejdříve v den naskladnění dodavatelem.

Složení ve 2 kapslích

Kurkuma (Curcuma longa) extrakt z kořene 300 mg [poskytující 95 % kurkuminoidů celkem (285 mg)] (Vysoce koncentrovaný extrakt z kurkumy, standardizovaný na 95% kurkuminoidů) Trans-Resveratrol 98% 300 mg (Vysoce koncentrovaný trans resveratrol) Pterostilben 50 mg (metoxylovaný derivát resveratrolu známý svými silnými antioxidačními účinky. Stejně jako resveratrol se nachází v hroznovém vínu nebo borůvkách) Bioperine 4 mg (Extrakt z černého pepře je zde pro zvýšení absorpce všech látek ze složení) Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza). Performance Epigenetic komplex obsahuje resveratrol, proto jsme ho zařadili mezi TOP 10 nootropik. Přečtěte si článek 10 nootropik pro zvýšení mentálního výkonu a zdraví mozku.

Výživové údaje

 Počet kapslí/dávek v balení: 60/30
 2 kapsle
 Kurkuma extrakt z kořene (95%)
 300 mg
 Trans-Resveratrol (98%)
 300 mg
 Pterosilben
 50 mg
 Bioperine
 4 mg

Dávkování:

2 kapsle během jídla. Balení obsahuje 60 veganských kapslí. 1 dávka je obsažena ve 2 kapslích. 1 balení tedy obsahuje 30 dávek.

Složení:

Extrakt z kurkumy standardizovaný na 98% kurkuminoidů, 98% Trans-Resveratrol, Pterostilben, Bioperine, vegetariánská kapsle.

Upozornění:

Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Skladování:

Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

16 dalších ve stejné kategorii: