MedPharma Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej s aloe vera 150 ml

MedPharma
MedPh131

MedPharma Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej s vysokým obsahem panthenolu, aloe vera, komplexem vitaminů A, C, E a ureou byl vyvinut pro zklidnění, hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem.

Příjemně chladí, zklidňuje a přináší úlevu po nadměrném zatížení pokožky slunečním zářením.

Při aplikaci vznikne bohatá pěna, která se velmi dobře roztírá, vstřebává a nezanechává mastný film.

Určeno pro všechny typy pokožky.


129,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Vyprodáno

MedPharma Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej zklidňuje a regeneruje, je vhodný i pro zvlášť suchou a citlivou pokožku.

Obsahuje pouze vybrané nedráždivé složky. Neobsahuje konzervanty definované Nařízením ES 1223/2009.

Použití

Sprej aplikujte v tenké vrstvě několikrát denně dle potřeby. Před použitím protřepte. Pro dosažení zvlášť chladivého efektu uchovávejte v lednici.

Složení  

Aqua, Panthenol, Butane, Methylpropanediol, Propane, Cocamidopropyl Betaine, Isobutane, Polyglyceryl-4 Caprate, Caprylyl Glycol, Urea, Sodium Chloride, Propanediol, Lactic Acid, Hydroxyethylcellulose, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Menthyl Lactate, Isopropyl Myristate, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate.

Upozornění

Přípravek je určený pro zevní použití. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Skladování

Skladujte při teplotě +5 až +25 °C.

Objem

150 ml

3 dalších ve stejné kategorii:

Zákazníky před vámi zaujalo také: